Літній відпочинок 2017 року

І цьогоріч найкращі учні школи мали можливість поїхати до таборів Словаччини. Мальовничі гори Татри , могутні ліси Татранського національного парку , чарівна природа , кришталеве озеро Штрбске Плесо, активний відпочинок на цілющому повітрі, нові знайомства, сплави по гірській річці, футбол, прогулянки верхи, відвідування Трікландії, Аква- Сіті у Попраді – все це чекало нас . Окрім відпочинку, учні мали можливість вдосконалюватися у володінні словацькою мовою, спілкуватися з ровесниками з Румунії, Угорщини, Канади, Сербії.

/Files/images/travel/20170714_124822.jpg /Files/images/travel/IMG_4029.jpg

/Files/images/travel/IMG_4037.jpg /Files/images/travel/IMG_4052-300x225.jpg

/Files/images/travel/IMG_4055.jpg /Files/images/travel/IMG_4072.jpg

/Files/images/travel/IMG_4259.jpg /Files/images/travel/IMG_4223.jpg

/Files/images/travel/IMG_4091.jpg

Участь у проекті « Словаччина- Україна очима молоді»

21 – 25 листопада 2016 року в м. Кошице відбувся медіа-табір «Словаччина – Україна очима молоді». Табір проведено в рамках проекту «Словаччина – Україна очима молоді» реалізується з 10 червня 2016 року. Він спів-фінансується в рамках Норвезького фінансового механізму та державного бюджету Словацької Республіки на підставі виконання грантової угоди між Пряшівським самоврядним краєм та Регіональною Агенцією Інновацій із словацького боку та Міжнародною Асоціацією Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР» з боку України. Головний партнер проекту: Агенція регіонального та інноваційного розвитку, м.Кошице Словаччини та партнер проекту з боку України: Міжнародна Асоціація інституцій регіонального розвитку «МАІРР».

Організатором Кошицького молодіжного те матичного навчального табору був головний партнер проекту – Агенція регіонального та інноваційного розвитку. Учасниками навчальної сесії в м.Кошице з боку України стали 8 учнів з Ужгородської класичної гімназії та 8 учнів Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням словацької мови. З боку Словаччини у таборі взяли участь учні Школи мистецтв – фільмової школи м.Кошице та лінгвінистичної гімназії м.Кошице. Разом, у спільному міжнародному таборі було 32 словацьких та українських молодих людей.

Žiaci špecializovanej všeobecnovzdelávacej školy I.-III. ST. č. 4 s prehĺbeným vyučovaním slovenského jazyka sa zúčastnili projektu “Ukrajina a Slovensko očami mládeže” v rámci programu Cezhraničná spolupráca. Hlavným cieľom tohto projektu je zabezpečenie zvýšenia povedomia o situácii na oboch stranách hranice na základe existujúceho efektívneho partnerstva medzi organizáciami na slovenskej strane a organizáciami na ukrajinskej strane.
V dňoch 21.-25. novembra r.2016 v meste Košice (SR) sa konal media-tabor, kde sme mali možnosť navštíviť súkromnú strednú umelecú školu filmovú, počúvať treningy a zúčastniť sa work-shopov. Pošas výučby sme dostali návyky formovania scenárov, zoznámili sme sa s technikou práce pri príprave video-filmov a klipov. Taktiež sme spracovali svoje návyky na súčasnom multimedialnom príslušenstve. Učili nás tí najlepší z najlepších pedagógov. V media tabore sa uskutočnili ukrajinské a slovenské spoločné kultúrne podujatia, kde mládež oboch štátov prezentovala svoje školy, mestá a regióny. Plán media tabora bo l vynikajúci, veľmi sa nám páčila ekskurzia do zoo, jedného večora sme navštívili centrum mesta Košice a dozvedeli sme sa veľa o histórii Košického kraja. Počas tohto týždňa získali sme dobrých kamarátov, zlepšili svoje komunikačné zručnosti. Dúfame, že sa naše nové vedomosti sa nám pridú v našom budúcom povolani.

V media tabore sa uskutočnili ukrajinské a slovenské spoločné kultúrne podujatia, kde mládež oboch štátov prezentovala svoje školy, mestá a regióny. Plán media tabora bol vynikajúci, veľmi sa nám páčila ekskurzia do zoo, jedného večora sme navštívili centrum mesta Košice a dozvedeli sme sa veľa o histórii Košického kraja. Počas tohto týždňa získali sme dobrých kamarátov, zlepšili svoje komunikačné zručnosti. Dúfame, že sa naše nové vedomosti sa nám pridú v našom budúcom povolani.

Для довідки: Табір проведено в рамках проекту «Словаччина – Україна очима молоді» реалізується з 10 червня 2016 року. Він спів-фінансується в рамках Норвезького фінансового механізму та державного бюджету Словацької Республіки на підставі виконання грантової угоди між Пряшівським самоврядним краєм та Регіональною Агенцією Інновацій із словацького боку та Міжнародною Асоціацією Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР» з боку України.
Головний партнер проекту: Агенція регіонального та інноваційного розвитку, м.Кошице Словаччини та партнер проекту з боку України: Міжнародна Асоціація інституцій регіонального розвитку «МАІРР». В рамках проекту на конкурсній основі визначено 2 асоційованих партнера – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням словацької мови м. Ужгорода та Ужгородська класична гімназія. В період вересень – листопад проведено установчі сесії в м.Ужгороді та м.Кошице. Сформовані молодіжні групи учасників проекту з Ужгородської класичної гімназії та Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням словацької мови м. Ужгород.

/Files/images/spivpraca.jpg